network-manager-applet - en to sk translation catalogue (683 entries)

en: 
    The VPN connection “%s” disconnected because the network connection was interrupted.
sk: 
    Pripojenie k VPN „%s“ bolo odpojené, pretože sieťové pripojenie bolo prerušené.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because of invalid VPN secrets.
sk: 
    Pripojenie k VPN „%s“ zlyhalo pre neplatné VPN heslá.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service did not start in time.
sk: 
    Pripojenie k VPN „%s“ zlyhalo, pretože sa služba VPN nespustila načas.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service failed to start.
sk: 
    Pripojenie k VPN „%s“ zlyhalo, pretože sa služba VPN nespustila.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service failed to start.
    
    %s
sk: 
    Pripojenie k VPN „%s“ zlyhalo, pretože sa služba VPN nespustila.
    
    %s

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service returned invalid configuration.
sk: 
    Pripojenie k VPN „%s“ zlyhalo, pretože služba VPN vrátila neplatnú konfiguráciu.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service stopped unexpectedly.
sk: 
    Pripojenie k VPN „%s“ zlyhalo, pretože služba VPN neočakávane skončila.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the connection attempt timed out.
sk: 
    Pripojenie k VPN „%s“ zlyhalo, pretože vypršal čas pre pokus o pripojenie.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the network connection was interrupted.
sk: 
    Pripojenie k VPN „%s“ zlyhalo, pretože sieťové pripojenie bolo prerušené.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because there were no valid VPN secrets.
sk: 
    Pripojenie k VPN „%s“ zlyhalo, pretože neboli nájdené platné heslá pre VPN.

en: 
    The VPN connection “%s” failed to start.
    
    %s
sk: 
    Nepodarilo spustiť pripojenie k VPN „%s“.
    
    %s

en: 
    The VPN connection “%s” failed.
sk: 
    Pripojenie k VPN „%s“ zlyhalo.

en: "vlan" + number
sk: „vlan“ + číslo

en: %d day ago | %d days ago
sk[0]: pred %d dňami
sk[1]: pred %d dňom
sk[2]: pred %d dňami

en: %d hour ago | %d hours ago
sk[0]: pred %d hodinami
sk[1]: pred %d hodinou
sk[2]: pred %d hodinami

en: %d minute ago | %d minutes ago
sk[0]: pred %d minútami
sk[1]: pred %d minútou
sk[2]: pred %d minútami

en: %d month ago | %d months ago
sk[0]: pred %d mesiacmi
sk[1]: pred %d mesiacom
sk[2]: pred %d mesiacmi

en: %d year ago | %d years ago
sk[0]: pred %d rokmi
sk[1]: pred %d rokom
sk[2]: pred %d rokmi

en: %s (default)
sk: %s (predvolené)

en: %s (via “%s”)
sk: %s (cez „%s“)

en: %s connection
sk: pripojenie k sieti %s

en: %s slave %d
sk: Podriadené rozhranie %s č. %d

en: (None)
sk: (Žiadne)

en: (Unknown)
sk: (Neznáme)

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
sk: (v niektorých prípadoch) APN (názov prípojného bodu) programu fakturácie vášho mobilného pripojenia

en: (none)
sk: (žiadne)

en: 1 (Default)
sk: 1 (Predvolené)

en: 802.1X Security
sk: Zabezpečenie protokolu 802.1X

en: 802.1X authentication
sk: Overenie totožnosti protokolom 802.1X

en: A file named “%s” already exists.
sk: Súbor s názvom „%s“ už existuje.

en: A password is required to connect to “%s”.
sk: Na pripojenie k sieti „%s“ je potrebné heslo.

en: Active Network Connections
sk: Aktívne sieťové pripojenia

en: Active backup
sk: Aktívna záloha

en: Active-Backup runner options
sk: Voľby spúšťača aktívnej zálohy

en: Ad_vanced…
sk: _Rozšírené…

en: Adaptive load balancing
sk: Prispôsobujúce sa vyrovnávanie záťaže

en: Adaptive transmit load balancing
sk: Prispôsobujúce sa vyrovnávanie záťaže prenosu

en: Additional static addresses
sk: Dodatočné statické adresy

en: Address
sk: Adresa

[ctx: Address]
en: Unknown
sk: Neznáma

en: Address (optional)
sk: Adresa (voliteľné)

en: Addresses
sk: Adresy

en: Advanced
sk: Rozšírené

en: All _users may connect to this network
sk: Všetci _používatelia sa môžu pripojiť k tejto sieti

en: All files
sk: Všetky súbory

en: Allow _BSD data compression
sk: Povoliť kompresiu dát _BSD

en: Allow _Deflate data compression
sk: Povoliť kompresiu dát _Deflate

en: Allow _roaming if home network is not available
sk: Povoliť _roaming ak je domáca sieť nedostupná

en: Allow automatic PAC pro_visioning
sk: Umožniť automatické zao_bstarávanie súboru PAC

en: Allowed Authentication Methods
sk: Povolené metódy overenia totožnosti

en: Allowed methods
sk: Povolené metódy

en: An IP address, or a comma-separated list of IP addresses, to look for when checking the link status.
sk: Adresa IP alebo zoznam adries IP oddelených čiarkou, ktoré skontrolovať pri kontrole stavu spojenia

en: Anonymous
sk: Anonymné

en: Any L3 protocol
sk: Akýkoľvek protokol L3

en: Any L4 protocol
sk: Akýkoľvek protokol L4

en: Any device
sk: Akékoľvek zariadenie

en: Are you sure you wish to delete the connection %s?
sk: Naozaj chcete odstrániť pripojenie %s?

en: Ask for this password every time
sk: Zakaždým si pýtať toto heslo

en: Authenticate to delete the selected connection
sk: Keď chcete odstrániť vybrané pripojenie, tak overte svoju totožnosť

en: Authenticate to edit the selected connection
sk: Keď chcete upraviť vybrané pripojenie, tak overte svoju totožnosť

en: Authenticate to save this connection for all users of this machine.
sk: Keď chcete uložiť toto pripojenie pre všetkých používateľov tohto počítača, tak overte totožnosť.

en: Authenticated
sk: Overená totožnosť

en: Authentication
sk: Overenie totožnosti

en: Authentication required by Wi-Fi network
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti pre sieť Wi-Fi

en: Auto Ethernet
sk: Automatický ethernet

en: Automatic
sk: Automaticky

en: Automatic (DHCP)
sk: Automaticky (DHCP)

en: Automatic (DHCP) addresses only
sk: Automaticky (DHCP) len adresy

en: Automatic (PPPoE)
sk: Automaticky (PPPoE)

en: Automatic (PPPoE) addresses only
sk: Automaticky (PPPoE) len adresy

en: Automatic (VPN)
sk: Automaticky (VPN)

en: Automatic (VPN) addresses only
sk: Automaticky (VPN) len adresy

en: Automatic with manual DNS settings
sk: Automatické s ručným nastavením DNS

en: Automatic, DHCP only
sk: Automaticky, iba DHCP

en: Automatic, addresses only
sk: Automaticky, len adresy

en: Automatically unlock this device
sk: Automaticky odomknúť toto zariadenie

en: Available
sk: Dostupné

en: Ban_d
sk: Pá_smo

en: Bandwidth
sk: Šírka pásma

en: Base Connection:
sk: Základné pripojenie:

en: Basic
sk: Základné

en: Bluetooth Type
sk: Typ pripojenia Bluetooth

en: Bluetooth connection %d
sk: Pripojenie k Bluetooth č. %d

en: Bond
sk: Previazané

en: Bond connection %d
sk: Previazané pripojenie č. %d

en: Both
sk: Obe

en: Bridge
sk: Premostené

en: Bridge Port
sk: Port premostenia

en: Bridge connection %d
sk: Premostené pripojenie č. %d

en: Broadcast
sk: Všesmerové vysielanie

en: Broadcast Address:
sk: Adresa všesmerového vysielania:

en: C_hannel
sk: Kaná_l

en: C_onnect
sk: Prip_ojiť

en: C_onnection
sk: _Pripojenie

en: C_onnection:
sk: _Pripojenie:

en: C_reate
sk: Vy_tvoriť

en: C_reate…
sk: Vytvo_riť…

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cannot export VPN connection
sk: Nedá sa exportovať pripojenie k VPN

en: Challenge Handshake Authentication Protocol
sk: Protokol vzájomného overenia totožnosti

en: Change…
sk: Zmeniť…

en: Choose a Connection Type
sk: Voľba typu pripojenia

en: Choose a PAC file
sk: Zvoľiť súbor PAC

en: Choose a VPN Connection Type
sk: Voľba typu pripojenia k VPN

en: Choose your Billing Plan
sk: Zvoľte si program fakturácie

en: Choose your Provider
sk: Zvoľte si poskytovateľa

en: Choose your Provider’s Country or Region
sk: Zvoľte si krajinu alebo región vášho poskytovateľa

en: Click to connect
sk: Kliknutím pripojíte

en: Client
sk: Klient

en: Cloned MAC _address
sk: Klonovaná MAC _adresa

en: Compression
sk: Kompresia

en: Configure _Methods…
sk: Konfigurovať _metódy…

en: Configuring Wi-Fi network connection “%s”…
sk: Nastavuje sa sieťové pripojenie k Wi-Fi „%s“…

en: Configuring ethernet network connection “%s”…
sk: Nastavuje sa sieťové pripojenie ethernet „%s“…

en: Configuring mobile broadband connection “%s”…
sk: Nastavuje sa mobilné pripojenie „%s“…

en: Confirm Mobile Broadband Settings
sk: Potvrďte nastavenia mobilného pripojenia

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
sk: Pripojenie k skrytej sieti Wi-Fi

en: Connected
sk: Pripojené

en: Connection Established
sk: Pripojené

en: Connection Information
sk: Informácie o pripojení

en: Connection _Information
sk: _Informácie o pripojení

en: Connection _name
sk: _Názov pripojenia

en: Connection activation failed
sk: Aktivácia pripojenia zlyhala

en: Connection add failed
sk: Pridanie spojenia zlyhalo

en: Connection cannot be deleted
sk: Pripojenie sa nedá odstrániť

en: Connection cannot be modified
sk: Pripojenie sa nedá upraviť

en: Connection delete failed
sk: Odstránenie pripojenia zlyhalo

en: Connection failure
sk: Pripojenie zlyhalo

en: Could not create connection
sk: Nepodarilo sa vytvoriť pripojenie

en: Could not create new connection
sk: Nepodarilo sa vytvoriť nové pripojenie

en: Could not edit connection
sk: Nepodarilo sa upraviť pripojenie

en: Could not find VPN plugin for “%s”.
sk: Nepodarilo sa nájsť zásuvný modul VPN pre „%s“.

en: Could not load 802.1X Security user interface.
sk: Nepodarilo sa načítať používateľské rozhranie pre zabezpečenie protokolu 802.1X.

en: Could not load Bluetooth user interface.
sk: Nepodarilo sa načítať používateľské rozhranie pre Bluetooth.

en: Could not load DCB user interface.
sk: Nepodarilo sa načítať používateľské rozhranie pre DCB.

en: Could not load DSL user interface.
sk: Nepodarilo sa načítať používateľské rozhranie pre DSL.

en: Could not load General user interface.
sk: Nepodarilo sa načítať všeobecné používateľské rozhranie.

en: Could not load IPv4 user interface.
sk: Nepodarilo sa načítať používateľské rozhranie pre IPv4.

en: Could not load IPv6 user interface.
sk: Nepodarilo sa načítať používateľské rozhranie pre IPv6.

en: Could not load InfiniBand user interface.
sk: Nepodarilo sa načítať používateľské rozhranie pre InfiniBand.

en: Could not load PPP user interface.
sk: Nepodarilo sa načítať používateľské rozhranie pre PPP.

en: Could not load VPN user interface.
sk: Nepodarilo sa načítať používateľské rozhranie pre VPN.

en: Could not load Wi-Fi security user interface.
sk: Nepodarilo sa načítať používateľské rozhranie pre zabezpečenie Wi-Fi.

en: Could not load Wi-Fi security user interface; missing Wi-Fi setting.
sk: Nepodarilo sa načítať používateľské rozhranie pre zabezpečenie Wi-Fi; nastavenie Wi-Fi chýba.

en: Could not load Wi-Fi user interface.
sk: Nepodarilo sa načítať používateľské rozhranie pre Wi-Fi.

en: Could not load bond user interface.
sk: Nepodarilo sa načítať používateľské rozhranie pre previazané pripojenie.

en: Could not load bridge port user interface.
sk: Nepodarilo sa načítať používateľské rozhranie pre port premostenia.

en: Could not load bridge user interface.
sk: Nepodarilo sa načítať používateľské rozhranie pre premostené pripojenie.

en: Could not load editor VPN plugin for “%s” (%s).
sk: Nepodarilo sa načítať zásuvný modul editora VPN pre „%s“ (%s).

en: Could not load ethernet user interface.
sk: Nepodarilo sa načítať používateľské rozhranie pre ethernet.

en: Could not load mobile broadband user interface.
sk: Nepodarilo sa načítať používateľské rozhranie pre mobilné pripojenie.

en: Could not load proxy user interface.
sk: Nepodarilo sa načítať používateľské rozhranie pre sprostredkovateľa proxy.

en: Could not load team port user interface.
sk: Nepodarilo sa načítať používateľské rozhranie pre port tímu.

en: Could not load team user interface.
sk: Nepodarilo sa načítať tímové používateľské rozhranie.

en: Could not load vlan user interface.
sk: Nepodarilo sa načítať používateľské rozhranie pre vlan.

en: Country or Region List:
sk: Zoznam krajín alebo regiónov:

en: Country or region
sk: Krajina alebo región

en: Create New Wi-Fi Network
sk: Vytvorenie novej siete Wi-Fi

en: Create _New Wi-Fi Network…
sk: Vytvoriť _novú sieť Wi-Fi…

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
sk: Vytvoriť pripojenie pre _toto mobilné zariadenie:

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
sk: Súkromné kľúče DER, PEM alebo PKCS č. 12 (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: DNS ser_vers
sk: Servery _DNS

en: DSL authentication
sk: Overenie totožnosti k DSL

en: DSL connection %d
sk: Pripojenie k DSL č. %d

en: D_HCP client ID
sk: Identifikátor klienta D_HCP

en: De_fault
sk: Pre_dvolené

en: Default
sk: Predvolené

en: Default Route:
sk: Predvolené smerovanie:

en: Delay _before first send
sk: Oneskorenie _pred prvým odoslaním

en: Delete the selected connection
sk: Odstrániť vybrané pripojenie

en: Desired hardware address of new team device. Usual MAC address format is accepted.
sk: Požadovaná hardvérová adresa nového tímového zariadenia. Obvyklý formát adresy MAC je prijateľný.

en: Device disconnect failed
sk: Odpojenie zariadenia zlyhalo

en: Device name
sk: Názov zariadenia

en: Device name + number
sk: Názov zariadenia + číslo

en: Did not find a connection with UUID “%s”
sk: Nenašlo sa pripojenie s UUID „%s“

en: Disable VPN notifications
sk: Zakázať oznámenia o pripojení VPN

en: Disable WiFi Create
sk: Zakázať vytváranie WiFi

en: Disable connected notifications
sk: Zakázať oznámenia o pripojení

en: Disable disconnected notifications
sk: Zakázať oznámenia o odpojení

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Disconnect
sk: Odpojiť

en: Disconnect failure
sk: Odpojenie zlyhalo

en: Disconnected
sk: Odpojené

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
sk: Chcete nahradiť %s pripojením k VPN, ktoré práve ukladáte?

en: Domains used when resolving host names. Use commas to separate multiple domains.
sk: Domény používané pri dekódovaní názvov počítačov. Na oddelenie viacerých domén použite čiarky.

en: Don’t know how to create “%s” connections
sk: Program nevie ako vytvoriť pripojenia typu „%s“

en: Don’t show this message again
sk: Túto správu viac nezobrazovať

en: Driver:
sk: Ovládač:

en: Duplicate slaves
sk: Duplikátne podriadené rozhrania

en: Dynamic WEP
sk: Dynamické WEP

en: Dynamic WEP (802.1X)
sk: Dynamické WEP (802.1X)

en: Dynamic WEP (802.1x)
sk: Dynamické WEP (802.1x)

en: Edit Connections…
sk: Upraviť pripojenia…

en: Edit _JSON configuration
sk: Upraviť konfiguráciu _JSON

en: Edit the selected connection
sk: Upraviť vybrané pripojenie

en: Editing %s
sk: Úprava pripojenia %s

en: Editing IPv4 routes for %s
sk: Úprava IPv4 smerovania pre %s

en: Editing IPv6 routes for %s
sk: Úprava smerovaní IPv6 pre %s

en: Editing PPP authentication methods for %s
sk: Úprava metód overenia totožnosti protokolu PPP pre %s

en: Editing un-named connection
sk: Úprava nepomenovaného pripojenia

en: Editor initializing…
sk: Inicializácia editora…

en: Either a password is missing or the connection is invalid. In the latter case, you have to edit the connection with nm-connection-editor first
sk: Buď chýba heslo, alebo je pripojenie neplatné. V poslednom rade budete musieť najskôr upraviť pripojenie pomocou editora nm-connection-editor

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enable N_otifications
sk: Povoliť o_známenia

en: Enable _Mobile Broadband
sk: Povoliť _mobilné pripojenie

en: Enable _Networking
sk: Povoliť _sieť

en: Enable _STP (Spanning Tree Protocol)
sk: Povoliť _STP (protokol kostry grafu)

en: Enable _Wi-Fi
sk: Povoliť _bezdrôtové pripojenie

en: Enable or disable priority pause transmission for each User Priority.
sk: Povoľte alebo zakážte prioritné pozastavenie vysielania pre každú používateľskú prioritu.

en: Enable or disable strict bandwidth for each user priority.
sk: Povoľte alebo zakážte striktnú šírku pásma pre každú používateľskú prioritu.

en: Enabled (prefer public address)
sk: Povolené (uprednostniť verejnú adresu)

en: Enabled (prefer temporary address)
sk: Povolené (uprednostniť dočasnú adresu)

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
sk: Zadajte názov siete Wi-Fi, ktorú chcete vytvoriť.

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
sk: Zadajte názov a podrobnosti o zabezpečení skrytej siete W-Fi, ku ktorej sa chcete pripojiť.

en: Enter the percentage of priority group bandwidth each user priority may use.
sk: Zadajte percento šírky pásma, ktoré môže využiť každá skupina priorít.

en: Enter the priority group ID for each User Priority.
sk: Zadajte identifikátor skupiny priorít pre každú používateľskú prioritu.

en: Enter the traffic class for each user priority.
sk: Zadajte triedu sieťovej prevádzky pre každú používateľskú prioritu.

en: Error creating connection
sk: Chyba pri vytváraní pripojenia

en: Error displaying connection information:
sk: Chyba pri zobrazovaní informácií o pripojení:

en: Error editing connection
sk: Chyba pri úprave pripojenia

en: Error initializing editor
sk: Chyba inicializácie editora

en: Error logging in:
sk: Chyba počas prihlasovania:

en: Error: file doesn’t contain a valid JSON configuration
sk: Chyba: súbor neobsahuje platnú konfiguráciu JSON

en: Ethernet Network
sk: Sieť ethernet

en: Ethernet Network (%s)
sk: Sieť ethernet (%s)

en: Ethernet Networks
sk: Siete ethernet

en: Ethernet Networks (%s)
sk: Siete ethernet (%s)

en: Ethernet connection %d
sk: Pripojenie k ethernetu č. %d

en: Ethernet device
sk: Zariadenie ethernet

en: Ethernet network connection “%s” active
sk: Pripojenie k sieti ethernet „%s“ je aktívne

en: Ethernet port state
sk: Stav portu ethernet

en: Export VPN connection…
sk: Exportovať pripojenie k VPN…

en: Extensible Authentication Protocol
sk: Rozšíriteľný protokol overenia totožnosti

en: Failed to activate connection
sk: Zlyhala aktivácia pripojenia

en: Failed to add new connection
sk: Zlyhalo pridanie nového pripojenia

en: Failed to add/activate connection
sk: Zlyhalo pridanie/aktivovanie pripojenia

en: Feature
sk: Funkcia

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Flags
sk: Značky

en: Flow Control
sk: Riadenie toku dát

en: For browser only
sk: Iba pre prehliadač

en: From active to team device
sk: Z aktívneho do tímového zariadenia

en: From the active port
sk: Z aktívneho portu

en: From the team device
sk: Z tímového zariadenia

en: Gateway
sk: Brána

en: General
sk: Všeobecné

en: Group Bandwidth
sk: Šírka pásma skupiny

en: Group ID
sk: Identifikátor skupiny

en: HW address
sk: Hardvérová adresa

en: Hardware
sk: Hardvérové

en: Hardware Address:
sk: Hardvérová adresa:

en: Hidden Wi-Fi network
sk: Skrytá sieť Wi-Fi

en: Highest number of ports
sk: Najväčší počet portov

en: Highest priority
sk: Najvyššia priorita

en: Highest priority (stable)
sk: Najvyššia priorita (stabilné)

en: Home network
sk: Domáca sieť

en: Home network (%s)
sk: Domáca sieť (%s)

en: Hotspot
sk: Aktívny bod

en: I can’t find my provider and I wish to enter it _manually:
sk: Nenašiel som môjho poskytovateľa, chcem ho zadať _ručne:

en: ID of queue which this port should be mapped to.
sk: Identifikátor fronty, ku ktorej má byť tento port zmapovaný.

en: IP
sk: Adresa IP

en: IP Address:
sk: Adresa IP:

en: IP addresses identify your computer on the network. Click the “Add” button to add an IP address.
sk: Adresy IP identifikujú váš počítač v sieti. Kliknite na tlačidlo „Pridať“ na pridanie adresy IP.

en: IP addresses of domain name servers used to resolve host names. Use commas to separate multiple domain name server addresses.
sk: Adresy IP doménových menných serverov používaných na dekódovanie názvov počítačov. Na oddelenie viacerých doménových menných serverov použite čiarky.

en: IP addresses of domain name servers used to resolve host names. Use commas to separate multiple domain name server addresses. Link-local addresses will be automatically scoped to the connecting interface.
sk: Adresy IP doménových menných serverov používaných na dekódovanie názvov počítačov. Na oddelenie viacerých doménových menných serverov použite čiarky. Lokálne adresy pre linku budú automaticky pôsobiť pre pripájané rozhranie.

en: IP tunnel
sk: IP tunel

en: IP tunnel connection %d
sk: Pripojenie k IP tunelu č. %d

en: IPv4 DNS server “%s” invalid
sk: Neplatný server DNS IPv4 „%s“

en: IPv4 Settings
sk: Nastavenia IPv4

en: IPv4 address netmask “%s” invalid
sk: Neplatná maska podsiete adresy IPv4 „%s“

en: IPv4 address “%s” invalid
sk: Neplatná adresa IPv4 „%s“

en: IPv4 gateway “%s” invalid
sk: Neplatná brána IPv4 „%s“

en: IPv6 DNS server “%s” invalid
sk: Neplatný server DNS IPv6 „%s“

en: IPv6 Settings
sk: Nastavenia IPv6

en: IPv6 address “%s” invalid
sk: Neplatná adresa IPv6 „%s“

en: IPv6 gateway “%s” invalid
sk: Neplatná brána IPv6 „%s“

en: IPv6 prefix “%s” invalid
sk: Neplatný prefix IPv6 „%s“

en: If enabled, this connection will never be used as the default network connection.
sk: Ak je povolené, toto pripojenie nebude nikdy použité ako predvolené sieťové pripojenie.

en: Ig_nore automatically obtained routes
sk: Ig_norovať automaticky získané smerovania

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Ignore CA certificate
sk: Ignorovať certifikát CA

en: Ignore invalid packets from _active ports
sk: Ignorovať neplatné pakety z _aktívnych portov

en: Ignore invalid packets from i_nactive ports
sk: Ignorovať neplatné pakety z _neaktívnych portov

en: Ignored
sk: Ignorované

en: Im_port team configuration from a file…
sk: Im_portovať tímovú konfiguráciu zo súboru…

en: Import a saved VPN configuration…
sk: Importovať uloženú konfiguráciu VPN…

en: In most cases, the provider’s PPP servers will support all authentication methods. If connections fail, try disabling support for some methods.
sk: Servery PPP poskytovateľa väčšinou podporujú všetky metódy overenia totožnosti. Ak pripojenia zlyhávajú, skúste podporu pre niektoré metódy zakázať.

en: In tenths of a second. Periodic interval between rebalancing.
sk: V desatinách sekúnd. Pravidelný interval medzi znovu vyvážením.

en: InfiniBand connection %d
sk: Pripojenie k InfiniBand č. %d

en: Input key
sk: Vstupný kľúč

en: Installed CDMA device
sk: Nainštalované zariadenie pre CDMA

en: Installed GSM device
sk: Nainštalované zariadenie pre GSM

en: Interface:
sk: Rozhranie:

en: Invalid setting %s: %s
sk: Neplatné nastavenie %s: %s

en: It is not intended for command-line interaction but instead runs in the GNOME desktop environment.
sk: Nie je určený na ovládanie pomocou príkazového riadka, ale je spustený v pracovnom prostredí GNOME.

en: Keys
sk: Kľúče

en: LACP port _key
sk: _Kľúč portu LACP

en: LACP runner options
sk: Voľby spúšťača LACP

en: Last Used
sk: Naposledy použité

en: Link Watcher
sk: Sledovač linky

en: Link-Local
sk: Lokálne pre linku

en: Link-Local Only
sk: Lokálne pre linku

en: Load balance
sk: Vyváženie záťaže

en: Local IP
sk: Miestna adresa IP

en: MAC address
sk: MAC adresa

en: MAC address of the Bluetooth device. Example: 00:11:22:33:44:55
sk: MAC adresa zariadenia Bluetooth. Príklad: 00:11:22:33:44:55

en: MII (recommended)
sk: MII (odporúčané)

en: MSCHAPv2 (no EAP)
sk: MSCHAPv2 (bez EAP)

en: Ma_gic
sk: Balík Ma_gic

en: Manage and change your network connection settings
sk: Spravuje a mení nastavenia vášho sieťového pripojenia

en: Manage your network connections
sk: Spravuje vaše sieťové pripojenia

en: Manual
sk: Ručné

en: Maximum number of missed replies. If this number is exceeded, link is reported as down.
sk: Maximálny počet zmeškaných odpovedí. Ak sa prekročí tento počet, linka je ohlásená ako odpojená.

en: Method
sk: Metóda

en: Metric
sk: Metrika

en: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol
sk: Protokol vzájomného overenia totožnosti, od Microsoftu

en: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol version 2
sk: Protokol vzájomného overenia totožnosti, od Microsoftu, verzia 2

en: Missing connection name
sk: Chýba názov pripojenia

en: Missing resources
sk: Chýbajúce zdroje

en: Mobile Broadband
sk: Mobilné

en: Mobile Broadband (%s)
sk: Mobilné (%s)

en: Mobile Broadband network.
sk: Mobilná sieť

en: Mobile broadband connection “%s” active
sk: Mobilné pripojenie „%s“ je aktívne

en: Mobile broadband connection “%s” active: (%d%%%s%s)
sk: Mobilné pripojenie „%s“ je aktívne: (%d%%%s%s)

en: Mobile broadband network password
sk: Heslo pre mobilnú sieť

en: Mode
sk: Režim

en: More addresses
sk: Viac adries

en: More networks
sk: Ďalšie siete

en: My country is not listed
sk: Moja krajina nie je uvedená

en: My plan is not listed…
sk: Môj program nie je uvedený…

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
sk: Môj poskytovateľ používa technológiu CDMA (1xRTT, EVDO)

en: My provider uses C_DMA-based technology (i.e. 1xRTT, EVDO)
sk: Môj poskytovateľ používa technológiu založenú na _CDMA (napr. 1xRTT, EVDO)

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
sk: Môj poskytovateľ používa technológiu GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses _GSM-based technology (i.e. GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)
sk: Môj poskytovateľ používa technológiu založenú na _GSM (napr. GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)

en: N_etwork ID
sk: Identifikátor si_ete

en: Name
sk: Názov

en: Name of active Tx balancer. Active Tx balancing is disabled by default.
sk: Názov aktívneho vyvažovača vysielania. Aktívne vyvažovanie vysielania je predvolene zakázané.

en: Name of runner to be used.
sk: Názov spúšťača, ktorý sa má použiť.

en: Netmask
sk: Maska podsiete

en: Network
sk: Sieť

en: Network Connections
sk: Sieťové pripojenia

en: Network connection “%s” active
sk: Sieťové pripojenie „%s“ je aktívne

en: NetworkManager Applet
sk: Aplet Správca siete

en: NetworkManager Website
sk: Webové stránky pre program Správca siete

en: NetworkManager connection editor
sk: Editor pripojení správcu siete NetworkManager

en: NetworkManager is a system service for managing and configuring your network connections and devices.
sk: NetworkManager je systémová služba na správu a nastavenie vašich sieťových pripojení a zariadení.

en: NetworkManager is not running…
sk: Správca siete nie je spustený…

en: Networking disabled
sk: Sieť deaktivovaná

en: New Mobile Broadband Connection
sk: Nové mobilné pripojenie

en: New Mobile Broadband connection…
sk: Nové mobilné pripojenie…

en: New PIN code:
sk: Nový kód PIN:

en: New Wi-Fi network
sk: Nová sieť Wi-Fi

en: New connection…
sk: Nové pripojenie…

en: New…
sk: Nové…

en: No
sk: Nie

en: No CA certificate is _required
sk: N_ie je vyžadovaný žiadny certifikát CA

en: No VPN plugins are installed.
sk: Nie sú nainštalované žiadne zásuvné moduly VPN.

en: No certificate set
sk: Nie je nastavený žiadny certifikát

en: No network connection
sk: Bez sieťového pripojenia

en: No network devices available
sk: Neboli nájdené sieťové zariadenia

en: No polkit authorization to perform the action
sk: Neexistuje overenie totožnosti nástroja polkit na vykonanie tejto činnosti

en: No valid active connections found!
sk: Žiadne platné aktívne sieťové pripojenie!

en: None
sk: Žiadne

en: Notification area applet for managing your network devices and connections.
sk: Aplet do oblasti upozornení pre správu sieťových zariadení a pripojení.

en: Nu_mber
sk: Čí_slo

en: Open System
sk: Otvorený systém

en: Options…
sk: Voľby…

en: Output key
sk: Výstupný kľúč

en: PAC URL
sk: URL PAC

en: PAC _file
sk: _Súbor PAC

en: PAC files (*.pac)
sk: Súbory PAC (*.pac)

en: PAC script
sk: Skript PAC

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
sk: Certifikáty PEM (*.pem, *.crt, *.cer)

en: PIN code for SIM card “%s” on “%s”
sk: Kód PIN „%s“ pre kartu SIM v zariadení „%s“

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
sk: Zariadenie mobilného pripojenia vyžaduje kód PIN

en: PIN code required
sk: Je vyžadovaný kód PIN

en: PIN code:
sk: Kód PIN:

en: PPP Settings
sk: Nastavenia PPP

en: PPP _interface
sk: Rozhranie _PPP

en: PUK code:
sk: Kód PUK:

en: P_arent interface
sk: _Rodičovské rozhranie

en: Parameters
sk: Parametre

en: Parent device
sk: Nadradené zariadenie

en: Password Authentication Protocol
sk: Protokol overenia totožnosti heslom

en: Password:
sk: Heslo:

en: Passwords or encryption keys are required to access the Wi-Fi network “%s”.
sk: Na prístup do siete Wi-Fi „%s“ je vyžadované heslo alebo šifrovací kľúč.

en: Peer _notification interval
sk: Interval oznáme_ní účastníkom

en: Port _sticky
sk: _Lepkavý port

en: Port priority
sk: Priorita portu

en: Port priority according to LACP standard. The lower number means higher priority.
sk: Priorita portu zodpovedajúca štandardu LACP. Nižšie číslo znamená vyššiu prioritu.

en: Port priority. The higher number means higher priority.
sk: Priorita portu. Vyššie číslo znamená vyššiu prioritu.

en: Preparing Wi-Fi network connection “%s”…
sk: Pripravuje sa sieťové pripojenie k Wi-Fi „%s“…

en: Preparing ethernet network connection “%s”…
sk: Pripravuje sa sieťové pripojenie ethernet „%s“…

en: Preparing mobile broadband connection “%s”…
sk: Pripravuje sa mobilné pripojenie „%s“…

en: Preparing network connection “%s”…
sk: Pripravuje sa sieťové pripojenie „%s“…

en: Priority
sk: Priorita

en: Priority Bandwidth
sk: Šírka pásma priority

en: Priority Flow Control
sk: Riadenie toku dát priority

en: Priority Groups
sk: Skupiny priorít

en: Protected EAP (PEAP)
sk: Chránený protokol EAP (PEAP)

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Provider:
sk: Poskytovateľ:

en: Re-enter new PIN code:
sk: Znova zadajte nový kód PIN:

en: Remote IP
sk: Vzdialená adresa IP

en: Requesting a VPN address for “%s”…
sk: Žiada sa adresa VPN pre „%s“…

en: Requesting a Wi-Fi network address for “%s”…
sk: Žiada sa sieťová adresa Wi-Fi pre „%s“…

en: Requesting a network address for “%s”…
sk: Žiada sa sieťová adresa pre „%s“…

en: Requesting an ethernet network address for “%s”…
sk: Žiada sa sieťová adresa pre sieť ethernet „%s“…

en: Require IPv_4 addressing for this connection to complete
sk: Na dokončenie tohto pripojenia je vyžadované adresovanie IPv_4

en: Require IPv_6 addressing for this connection to complete
sk: Na dokončenie tohto pripojenia je vyžadované adresovanie IPv_6

en: Roaming network
sk: Roamingová sieť

en: Roaming network (%s)
sk: Roamingová sieť (%s)

en: Runner
sk: Spúšťač

en: SCI port
sk: Port SCI

en: SIM PIN Unlock Required
sk: Vyžaduje sa kód PIN na odomknutie SIM

en: SIM PIN unlock required
sk: Žiadosť o kód PIN na odomknutie SIM

en: SIM PUK Unlock Required
sk: Vyžaduje sa kód PUK na odomknutie SIM

en: SIM PUK unlock required
sk: Žiadosť o kód PUK na odomknutie SIM

en: S_earch domains
sk: Domény _hľadania

en: S_ecurity
sk: Z_abezpečenie

en: S_end on inactive ports
sk: Odo_slať na neaktívne porty

en: Save any changes made to this connection.
sk: Uloží urobené zmeny na tomto pripojení.

en: Security not compatible with Ad-Hoc mode
sk: Zabezpečenie nie je kompatibilné s režimom Ad-Hoc

en: Security:
sk: Zabezpečenie:

en: Select Mobile Broadband Provider Type
sk: Zvoľte si typ mobilného poskytovateľa

en: Select file to import
sk: Výber súboru na import

en: Select the type of connection you wish to create.
    
    If you are creating a VPN, and the VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
sk: Vyberte typ pripojenia, ktoré chcete vytvoriť.
    
    Ak chcete vytvoriť pripojenie k VPN, ktoré sa nenachádza v zozname, tak by ste mali skontrolovať, či máte nainštalovaný správny zásuvný modul pre VPN.

en: Select the type of the Bluetooth connection profile.
sk: Vyberte typ profilu pripojenia Bluetooth.

en: Select your provider from a _list:
sk: Zvoľte si poskytovateľa zo z_oznamu:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
sk: _APN (názov prípojného bodu) zvoleného programu:

en: Send LACPDU frames _periodically
sk: Odosielať rámce LACPDU _pravidelne

en: Send PPP _echo packets
sk: Posielať pakety _echo cez PPP

en: Send _interval
sk: _Interval odosielania

en: Send a LACPDU frame _every second
sk: Odoslať rámec LACPDU _každú sekundu

en: Sending unlock code…
sk: Odosiela sa kód odomknutia…

en: Set this to true to disable notifications when Wi-Fi networks are available.
sk: Nastavte na true, keď chcete zakázať oznámenia na dostupné Wi-Fi siete.

en: Set this to true to disable notifications when connecting to a network.
sk: Nastavte na true, keď chcete zakázať oznámenia počas pripájania k sieti.

en: Set this to true to disable notifications when connecting to or disconnecting from a VPN.
sk: Nastavte na true, keď chcete zakázať oznámenia počas pripájania alebo odpájania z VPN.

en: Set this to true to disable notifications when disconnecting from a network.
sk: Nastavte na true, keď chcete zakázať oznámenia počas odpájania zo siete.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
sk: Nastavte na true, keď chcete zakázať upozornenia o certifikátoch certifikačnej autority pri overovaní totožnosti protokolom EAP.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
sk: Nastavte na true, keď chcete zakázať upozornenia o certifikátoch certifikačnej autority v 2. fáze pri overovaní totožnosti protokolom EAP.

en: Set to FALSE to disable displaying the applet in the notification area.
sk: Nastavte na false, keď nechcete aby sa zobrazoval aplet v oblasti oznámení.

en: Set to true to disable creation of adhoc networks when using the applet.
sk: Nastavte na true, keď chcete zakázať vytváranie ad-hoc sietí pri používaní apletu.

en: Set up a Mobile Broadband Connection
sk: Nastaviť mobilné pripojenie

en: Sh_ow passwords
sk: Z_obraziť heslá

en: Shared Key
sk: Zdieľaný kľúč

en: Shared to other computers
sk: Zdieľané pre iné počítače

en: Sho_w key
sk: Zo_braziť kľúč

en: Sho_w password
sk: Z_obraziť heslo

en: Sho_w passwords
sk: Z_obraziť heslá

en: Show PIN code
sk: Zobraziť kód PIN

en: Show PIN/PUK codes
sk: Zobraziť kódy PIN/PUK

en: Show the applet in notification area
sk: Zobraziť aplet v oblasti oznámení

en: Slaves “%s” and “%s” apply to different virtual ports (“%s” and “%s”) of the same physical device.
sk: Podriadené zariadenia „%s“ a „%s“ sú aplikované na rozdielne virtuálne porty („%s“ a „%s“) toho istého fyzického zariadenia.

en: Slaves “%s” and “%s” both apply to device “%s”
sk: Obidve podriadené rozhrania „%s“ a „%s“ sú aplikované na zariadení „%s“

[ctx: Speed]
en: Unknown
sk: Neznáma

en: Speed:
sk: Rýchlosť:

en: Stamp
sk: Známka

en: Starting VPN connection “%s”…
sk: Spúšťa sa pripojenie k VPN „%s“…

en: Store the password for all users
sk: Uložiť heslo pre všetkých používateľov

en: Store the password only for this user
sk: Uložiť heslo iba pre tohto používateľa

en: Strict Bandwidth
sk: Striktná šírka pásma

[ctx: Subnet Mask]
en: Unknown
sk: Neznáma

en: Subnet Mask:
sk: Maska podsiete:

en: Suppress networks available notifications
sk: Potlačiť oznámenia dostupných sietí

en: System priority, value can be 0 – 65535.
sk: Priorita systému. Hodnota môže byť od 0 - 65535.

en: Team
sk: Tím

en: Team Advanced Options
sk: Rozšírené tímové voľby

en: Team Port
sk: Port tímu

en: Team connection %d
sk: Tímové pripojenie č. %d

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the .ui file was not found).
sk: Aplet Správca siete nemohol nájsť niektoré vyžadované zdroje (súbor .ui nebol nájdený).

en: The NetworkManager Developers
sk: Vývojári správcu siete NetworkManager

en: The VPN connection “%s” could not be exported to %s.
    
    Error: %s.
sk: Pripojenie k VPN „%s“ sa nepodarilo exportovať do %s.
    
    Chyba: %s.

en: The connection editor could not find some required resources (the .ui file was not found).
sk: Editor pripojení nemohol nájsť niektoré vyžadované zdroje (súbor .ui nebol nájdený).

en: The connection editor dialog could not be initialized due to an unknown error.
sk: Dialógové okno úpravy pripojenia sa nepodarilo inicializovať pre neznámu chybu.

en: The delay between link watch initialization and the first request being sent.
sk: Oneskorenie medzi inicializáciou sledovania linky a prvým odoslaním požiadavky.

en: The interface name of the primary device. If set, this device will always be the active slave when it is available.
sk: Názov rozhrania primárneho zariadenia. Ak je nastavené, bude toto zariadenie pri dostupnosti vždy aktívnym podriadeným rozhraním.

en: The interval between requests being sent.
sk: Interval medzi odosielaním požiadaviek.

en: The link watcher to be used.
sk: Sledovač linky, ktorý sa má použiť.

en: The mobile broadband device “%s” requires a SIM PIN code before it can be used.
sk: Zariadenie mobilného pripojenia „%s“ vyžaduje kód PIN od SIM predtým, ako sa bude dať použiť.

en: The mobile broadband device “%s” requires a SIM PUK code before it can be used.
sk: Zariadenie mobilného pripojenia „%s“ vyžaduje kód PUK od SIM predtým, ako sa bude dať použiť.

en: The network connection has been disconnected.
sk: Sieťové pripojenie bolo rozpojené.

en: The nm-connection-editor program works with NetworkManager to create and edit existing connection profiles for NetworkManager.
sk: Program nm-connection-editor spolupracuje so správcom siete NetworkManager na vytváranie a úpravu sieťových profilov pre NetworkManager.

en: The password is not required
sk: Heslo nie je potrebné

en: The zone defines the trust level of the connection. Default is not a regular zone, selecting it results in the use of the default zone set in the firewall. Only usable if firewalld is active.
sk: Zóna definuje úroveň dôvery tohto pripojenia. Predvolená nie je obyčajná zóna, ale jej vybratím ju nastavíte vo firewalle. Užitočné len v prípade keď je firewall aktívny.

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
sk: Tento asistent vám pomôže poľahky nastaviť mobilné pripojenie do bunkovej (3G) siete.

en: This program is a component of NetworkManager (https://wiki.gnome.org/Projects/NetworkManager/).
sk: Tento program je súčasťou programu Správca siete (https://wiki.gnome.org/Projects/NetworkManager/).

en: This selects the policy of how the aggregators will be selected.
sk: Týmto sa vyberie politika, podľa ktorej sa budú vyberať agregátory.

en: Traffic Class
sk: Trieda sieťovej prevádzky

en: Transmission _balancing interval
sk: Interval vyvažov_ania vysielania

en: Transmission po_wer
sk: Výkon v_ysielania

en: Tunneled TLS
sk: Tunelované TLS

en: Twisted Pair (TP)
sk: Krútená dvojlinka (TP)

en: URL from where the PAC script is to be obtained.
sk: URL odkiaľ sa má získať skript PAC.

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Unknown error creating connection editor dialog.
sk: Neznáma chyba pri vytváraní dialógového okna úpravy pripojení.

en: Unknown error validating 802.1X security
sk: Neznáma chyba pri overovaní bezpečnosti 802.1X

en: Unlisted
sk: Neuvedené

en: Unsupported mobile broadband connection type.
sk: Nepodporovaný typ mobilného pripojenia.

en: Usage:
sk: Použitie:

en: Use 802.1_X security for this connection
sk: Použiť zabezpečenie protokolu 802.1_X pre toto pripojenie

en: Use TCP _header compression
sk: Použiť kompresiu _hlavičky TCP

en: Use _stateful MPPE
sk: Použiť _stavové MPPE

en: Use the network menu to connect to a Wi-Fi network
sk: Na pripojenie k sieti Wi-Fi použite ponuku sietí

en: Use this proxy configuration for only browser clients/schemes.
sk: Použite túto konfiguráciu sprostredkovateľa proxy iba pre klientov alebo schémy prehliadačov.

en: Used to determine whether settings should be migrated to a new version.
sk: Použité na zistenie, či majú byť nastavenia migrované na novú verziu.

en: User authentication required for VPN connection “%s”…
sk: Pripojenie k VPN „%s“ vyžaduje overenie totožnosti používateľa…

en: User authentication required for Wi-Fi network “%s”…
sk: Sieť Wi-Fi „%s“ vyžaduje overenie totožnosti používateľa…

en: User authentication required for ethernet network connection “%s”…
sk: Pripojenie k sieti ethernet „%s“ vyžaduje overenie totožnosti používateľa…

en: User authentication required for mobile broadband connection “%s”…
sk: Mobilné pripojenie „%s“ vyžaduje overenie totožnosti používateľa…

en: User authentication required for network connection “%s”…
sk: Sieťové pripojenie „%s“ vyžaduje overenie totožnosti používateľa…

en: VLAN _id
sk: _Identifikátor VLAN

en: VLAN connection %d
sk: Pripojenie k VLAN č. %d

en: VLAN inter_face name
sk: Názov _rozhrania VLAN

en: VPN Banner:
sk: Úvodný text VPN:

en: VPN Connection Failed
sk: Zlyhanie pripojenia k VPN

en: VPN Gateway:
sk: Brána VPN:

en: VPN Login Message
sk: Správa o prihlásení k VPN

en: VPN Type:
sk: Typ VPN:

en: VPN Username:
sk: Používateľské meno k VPN:

en: VPN connection %d
sk: Pripojenie k VPN č. %d

en: VPN connection active
sk: Pripojenie k VPN je aktívne

en: VPN connection has been successfully established.
sk: Pripojenie k VPN bolo úspešne nadviazané.

en: VPN connection has been successfully established.
    
    %s
sk: Pripojenie k VPN bolo úspešne nadviazané.
    
    %s

en: Validation
sk: Overenie bezpečnosti

en: Version 0
sk: Verzia 0

en: Version 1
sk: Verzia 1

en: Virtual
sk: Virtuálne

en: WEP 128-bit Passphrase
sk: Heslo pre WEP 128-bitové

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
sk: Kľúč pre WEP 40/128-bitový (šestnástkovo alebo ASCII)

en: WPA & WPA2 Enterprise
sk: Podnikové WPA a WPA2

en: WPA & WPA2 Personal
sk: Osobné WPA a WPA2

en: Wake on LAN
sk: Prebudenie pomocou LAN

en: Wake-on-LAN password
sk: Heslo technológie Wake-on-LAN

en: Wake-on-LAN password (an Ethernet MAC). It is only valid for magic packets.
sk: Heslo technológie Wake-on-LAN (MAC adresa ethernetu). Heslo je platné iba pre balíky Magic Packet.

en: Warning: Selecting an incorrect plan may result in billing issues for your broadband account or may prevent connectivity.
    
    If you are unsure of your plan please ask your provider for your plan’s APN.
sk: Upozornenie: Zvolenie nesprávneho programu môže spôsobiť problémy pri fakturácii za váš mobilný účet, alebo znemožniť pripojenie.
    
    Ak si nie ste istý vaším programom, zistite si, prosím, APN vášho programu u vášho poskytovateľa.

en: When connecting to IPv4-capable networks, allows the connection to complete if IPv6 configuration fails but IPv4 configuration succeeds.
sk: Pri zlyhavaní nastavení IPv6 pri pripájaní k IPv4 sieťam sa použijú nastavenia IPv4.

en: When connecting to IPv6-capable networks, allows the connection to complete if IPv4 configuration fails but IPv6 configuration succeeds.
sk: Pri zlyhavaní nastavení IPv4 pri pripájaní k IPv6 sieťam sa použijú nastavenia IPv6.

en: Wi-Fi Network | Wi-Fi Networks
sk[0]: Siete Wi-Fi
sk[1]: Sieť Wi-Fi
sk[2]: Siete Wi-Fi

en: Wi-Fi Network (%s)
sk: Sieť Wi-Fi (%s)

en: Wi-Fi Network Authentication Required
sk: Žiadosť o overenie totožnosti pre sieť Wi-Fi

en: Wi-Fi Networks (%s)
sk: Siete Wi-Fi (%s)

en: Wi-Fi Networks Available
sk: Dostupné siete Wi-Fi

en: Wi-Fi Security
sk: Zabezpečenie Wi-Fi

en: Wi-Fi _adapter
sk: _Adaptér Wi-Fi

en: Wi-Fi _adapter:
sk: _Adaptér Wi-Fi:

en: Wi-Fi _security
sk: Zabezpečenie _Wi-Fi

en: Wi-Fi _security:
sk: Zabezpečenie _Wi-Fi:

en: Wi-Fi connection %d
sk: Pripojenie k Wi-Fi č. %d

en: Wi-Fi device
sk: Wi-Fi zariadenie

en: Wi-Fi is disabled
sk: Sieť Wi-Fi je zakázaná

en: Wi-Fi is disabled by hardware switch
sk: Sieť Wi-Fi je zakázaná hardvérovým vypínačom

en: Wi-Fi network connection “%s” active
sk: Pripojenie k sieti Wi-Fi „%s“ je aktívne

en: Wi-Fi network connection “%s” active: %s (%d%%)
sk: Sieťové pripojenie k Wi-Fi „%s“ je aktívne: %s (%d %%)

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
sk: Žiadne

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
sk: Žiadne

en: Wired
sk: Drôtové

en: Wrong PIN code; please contact your provider.
sk: Nesprávny kód PIN; prosím kontaktuje vášho poskytovateľa.

en: Wrong PUK code; please contact your provider.
sk: Nesprávny kód PUK; prosím kontaktuje vášho poskytovateľa.

en: You are now connected to the Mobile Broadband network.
sk: Teraz ste pripojený k mobilnej sieti.

en: You are now connected to the Wi-Fi network “%s”.
sk: Teraz ste pripojený k sieti Wi-Fi „%s“.

en: You are now connected to the ethernet network.
sk: Teraz ste pripojený k sieti ethernet.

en: You are now connected to the mobile broadband network.
sk: Teraz ste pripojený k mobilnej sieti.

en: You are now connected to “%s”.
sk: Teraz ste pripojený k „%s“.

en: You are now registered on a roaming network.
sk: Teraz ste registrovaný v roamingovej sieti.

en: You are now registered on the home network.
sk: Teraz ste registrovaný v domácej sieti.

en: You will need the following information:
sk: Budete potrebovať nasledovné informácie:

en: Your Device:
sk: Vaše zariadenie:

en: Your Plan:
sk: Váš program:

en: Your Provider:
sk: Váš poskytovateľ:

en: Your broadband billing plan name
sk: Názov programu fakturácie vášho mobilného pripojenia

en: Your broadband provider’s name
sk: Názov poskytovateľa vášho mobilného pripojenia

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
sk: Vaše mobilné pripojenie je nakonfigurované pomocou nasledovných nastavení:

en: _About
sk: _O programe

en: _Add
sk: _Pridať

en: _Add a VPN connection…
sk: _Pridať pripojenie k VPN…

en: _Aggregator selection policy
sk: Politika výberu _agregátora

en: _Broadcast
sk: Vše_smerové vysielanie

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: _Configure VPN…
sk: _Konfigurovať VPN…

en: _Connect to Hidden Wi-Fi Network…
sk: _Pripojiť k skrytej sieti Wi-Fi…

en: _Delete
sk: O_dstrániť

en: _Device
sk: _Zariadenie

en: _Dial-Up Network
sk: Vy_táčaná sieť

en: _Domain
sk: _Doména

en: _Down delay
sk: Oneskorenie _odpojenia

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Export…
sk: _Exportovať…

en: _Hardware Address
sk: _Hardvérová adresa

en: _Hardware address policy
sk: Politika _hardvérovej adresy

en: _Ignore
sk: _Ignorovať

en: _Inner authentication
sk: V_nútorné overenie totožnosti

en: _Key
sk: _Kľúč

en: _LACP port priority
sk: Priorita portu _LACP

en: _Link watcher
sk: S_ledovač linky

en: _Login
sk: _Prihlásiť

en: _Loose binding
sk: _Stratiť previazanie

en: _Maximum missed replies
sk: _Maximum zmeškaných odpovedí

en: _Method
sk: _Metóda

en: _Minimum ports
sk: _Minimum portov

en: _Network name:
sk: _Názov siete:

en: _New Connection
sk: _Nové pripojenie

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: _Parent interface
sk: _Rodičovské rozhranie

en: _Password
sk: _Heslo

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: _Peer notification count
sk: Počet oznámení účas_tníkom

en: _Personal Area Network
sk: Voľná sieť - _Personal Area Network

en: _Port priority
sk: Priorita _portu

en: _Queue ID
sk: ID _fronty

en: _Quit
sk: _Ukončiť

en: _Rate
sk: _Rýchlosť

en: _Remember PIN
sk: Za_pamätať PIN

en: _Reorder headers
sk: P_reusporiadať hlavičky

en: _Replace
sk: Nah_radiť

en: _Require 128-bit encryption
sk: Vyža_dovať 128-bitové šifrovanie

en: _Routes…
sk: _Smerovania…

en: _Runner
sk: _Spúšťač

en: _Save
sk: _Uložiť

en: _Secondary Password:
sk: _Druhoradé heslo:

en: _Select your plan:
sk: Vyberte _svoj program:

en: _Service
sk: _Služba

en: _Source host
sk: _Zdrojový hostiteľ

en: _Speed
sk: _Rýchlosť

en: _System priority
sk: Priorita _systému

en: _Target host
sk: _Cieľový hostiteľ

en: _Teamed connections
sk: _Tímové pripojenia

en: _Tertiary Password:
sk: _Treťoradé heslo:

en: _Transmission balancer
sk: Vyvažovač _vysielania

en: _Transport mode
sk: Režim _prenosu

en: _Type
sk: _Typ

en: _Unlock
sk: _Odomknúť

en: _Up delay
sk: Oneskorenie _pripojenia

en: _Use point-to-point encryption (MPPE)
sk: Po_užiť šifrovanie pre Point-to-Point (MPPE)

en: _Use this connection only for resources on its network
sk: Použiť toto prip_ojenie len pre zdroje na jeho vlastnej sieti

en: _Username
sk: Po_užívateľské meno

en: _VPN Connections
sk: Pripojenia k _VPN

en: _Wake on LAN password
sk: Heslo _pri prebudení pomocou LAN

en: automatic
sk: automaticky

en: bytes
sk: bajtov

en: cloned MAC
sk: klonovaná MAC adresa

en: default
sk: predvolené

en: device
sk: zariadenie

en: device not managed
sk: zariadenie nespravované

en: device not ready
sk: zariadenie nepripravené

en: device not ready (firmware missing)
sk: zariadenie nepripravené (chýba firmvér)

en: disconnected
sk: odpojené

en: infiniband device
sk: zariadenie infiniband

en: invalid %s for %s (%s)
sk: neplatná adresa %s pre %s (%s)

en: invalid Bluetooth device (%s)
sk: neplatné Bluetooth zariadenie (%s)

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
sk: neplatný kľúč zabezpečenia wep: kľúč o dĺžke %zu musí obsahovať iba znaky v kódovaní ascii

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
sk: neplatný kľúč zabezpečenia wep: kľúč o dĺžke %zu musí obsahovať iba hexadecimálne čísla

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
sk: neplatný kľúč zabezpečenia wep: heslo nemôže byť prázdne

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
sk: neplatný kľúč zabezpečenia wep: heslo musí byť kratšie ako 64 znakov

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
sk: neplatný kľúč zabezpečenia wep: nesprávna dĺžka kľúča %zu. Kľúč musí byť o dĺžke buď 5/13 (ascii) alebo 10/26 (hexadecimálne)

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
sk: neplatné zabezpečenie wpa-psk: nedá sa interpretovať 64 bajtový kľúč ako hexadecimálny

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
sk: neplatné zabezpečenie wpa-psk: neplatná dĺžka kľúča %zu. Musí byť o dĺžke [8,63] bajtov alebo 64 hexadecimálnych čísel

en: missing EAP password
sk: chýba heslo protokolu EAP

en: missing EAP username
sk: chýba používateľské meno protokolu EAP

en: missing EAP-FAST PAC file
sk: chýba súbor PAC protokolu EAP-FAST

en: missing EAP-LEAP password
sk: chýba heslo protokolu EAP-LEAP

en: missing EAP-LEAP username
sk: chýba používateľské meno protokolu EAP-LEAP

en: missing EAP-TLS identity
sk: chýba identita protokolu EAP-TLS

en: missing SSID
sk: chýbajúce SSID

en: missing leap-password
sk: chýba heslo protokolu leap

en: missing leap-username
sk: chýba používateľské meno protokolu leap

en: missing wep-key
sk: chýba kľúč zabezpečenia wep

en: never
sk: nikdy

en: no key selected
sk: nie je vybraný žiadny kľúč

en: no user certificate selected
sk: nie je vybraný žiadny užívateľský certifikát

en: none
sk: žiadne

en: not enabled
sk: nepovolené

en: not registered
sk: neregistrované

en: now
sk: teraz

en: primary
sk: primárne

en: registration denied
sk: registrácia odoprená

en: searching
sk: vyhľadáva

en: secure.
sk: zabezpečenie.

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
sk: nedefinovaná chyba v zabezpečení 802.1X (wpa-eap)

en: unknown failure
sk: neznáme zlyhanie

en: unspecified error
sk: nešpecifikovaná chyba
