xarchiver 0.4.2rc2 - en to lv translation catalogue (243 entries)

en: 
    Name:
lv: 
    Nosaukums:

en: "%s" is already open!
lv: "%s" jau ir atvērts!

en: %d dir %s (%s) | %d dirs %s (%s)
lv[0]: %d direktorija %s (%s)
lv[1]: %d direktorijas %s (%s)
lv[2]: %d direktoriju %s (%s)

en: %d file %s (%s) | %d files %s (%s)
lv[0]: %d fails %s (%s)
lv[1]: %d faili %s (%s)
lv[2]: %d failu %s (%s)

en: 0 = no compression, 1 is default, 4 = fastest but least compression
lv: 0 = nesaspiest, 1 = noklusētā vērtība, 4 = ātrākā, bez vismazākā saspiešana

en: 0 = no compression, 3 is default, 5 = best compression but slowest
lv: 0 = nesaspiest, 3 = noklusētā vērtība, 9 = labākā saspiešana, bet lēnākā

en: 0 = no compression, 5 is default, 9 = best compression but slowest
lv: 0 = nesaspiest, 5 = noklusētā vērtība, 9 = labākā saspiešana, bet lēnākā

en: 0 = no compression, 6 is default, 9 = best compression but slowest
lv: 0 = nesaspiest, 6 = noklusētā vērtība, 9 = labākā saspiešana, bet lēnākā

en: 5 = default compression, 7 = max compression
lv: 5 = noklusētā saspiešana, 7 = maksimālā saspiešana

en: <span color='red' style='italic'>Please install xdg-utils package so that
    Xarchiver can recognize more file types.</span>
lv: <span color='red' style='italic'>Lūdzu uzinstalējiet xdg-utils paciņu, lai
    Xarchiver var atpazīt vairāk failu tipus.</span>

en: <span weight='bold' size='larger'>Enter password for:</span>
lv: <span weight='bold' size='larger'>Ievadiet paroli priekš:</span>

en: <span weight='bold' size='larger'>Password required for:</span>
lv: <span weight='bold' size='larger'>Parole nepieciešama priekš:</span>

en: <th>Files:</th>
lv: <th>Faili:</th>

en: <th>Size:</th>
lv: <th>Izmērs:</th>

en: A GTK+ only archive manager
lv: GTK+ vienīgais arhīvu pārvaldnieks

en: A GTK+ only lightweight archive manager
lv: GTK+ vienīgais viegla smaguma arhīvu pārvaldnieks

en: A_ction
lv: _Darbība

en: A_dd
lv: _Pievienot

en: Actions:
lv: Darbības:

en: Add
lv: Pievienot

en: Add files
lv: Pievienot failus

en: Adding files to archive, please wait...
lv: Pievienoju failus arhīvam, lūdzu uzgaidiet...

en: Adding to archive:
lv: Pievienošana arhīvam:

en: Advanced
lv: Paplašināti

en: All files
lv: Visi faili

en: Allow subdirs with drag and drop
lv: Atļaut apakšdirektorijas ar vilkt un mest

en: An error occurred while accessing the archive:
lv: Notika kļūda piekļūstot arhīvam:

en: An error occurred!
lv: Notika kļūda!

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Archive Name
lv: Arhīva nosaukums

en: Archive Properties
lv: Arhīva rekvizīti

en: Archive _comment
lv: Arhīva _komentārs

en: Archive format is not recognized!
lv: Arhīva formāts nav atpazīts!

en: Archive manager
lv: Arhīvu pārvaldnieks

en: Archive tree
lv: Arhīva koks

en: Archive type:
lv: Arhīva tips:

en: Archiver output
lv: Arhīva izvads

en: Are you sure you want to do this?
lv: Esat drošs, ka vēlaties to darīt?

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Browse
lv: Pārlūkot

en: Can't add files to the archive:
lv: Nevar pievienot failus arhīvam:

en: Can't allocate memory for the archive structure!
lv: Nevar iedalīt atmiņu arhīva struktūrai!

en: Can't allocate memory for the archive structure:
lv: Nevar iedalīt atmiņu arhīva struktūrai:

en: Can't convert the archive to self-extracting:
lv: Nevar konvertēt arhīvu uz pašizpletes arhīvu:

en: Can't create a new archive:
lv: Nevar izveidot jaunu arhīvu:

en: Can't create temporary directory:
lv: Nevar izveidot pagaidu mapi:

en: Can't extract files from the archive:
lv: Nevar atspiest failus no arhīva:

en: Can't fseek in file:
lv: Nevar fseek failu:

en: Can't fseek to position 104:
lv: Nevar fseek no 104 pozīcijas:

en: Can't multi-extract archives:
lv: Nevar multi-atspiest arhīvus:

en: Can't open RPM file %s:
lv: Nevar atvērt RMP failu %s:

en: Can't open file "%s":
lv: Nevar atvērt failu "%s":

en: Can't open file %s:
lv: Nevar atvērt failu %s:

en: Can't perform extraction!
lv: Nevar izpildīt atspiešanu!

en: Can't perform this action:
lv: Nevar izpildīt šo darbību:

en: Can't read data from file:
lv: Nevar nolasīt datus no faila:

en: Can't run the archiver executable:
lv: Nevar palaist arhivātora izpildāmo failu:

en: Can't write the unzipsfx module to the archive:
lv: Nevar ierakstīts unzipsfx moduli arhīvā:

en: Cancel current operation
lv: Atcelt pašreizējo operāciju

en: Choose the application to use
lv: Izēlaties izmantojamo lietotni

en: Choose the archive type to create
lv: Norādiet veidojamā arhīva tipu

en: Choose the directory to use
lv: Izvēlaties izmantojamo mapi

en: Close archive
lv: Aizvērt arhīvu

en: Cmd-line outp_ut
lv: _Kmd-rindas izvads

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment:
lv: Komentārs:

en: Comment:
lv: Komentārs:

en: Compressed
lv: Saspiestais

en: Compressed   size:
lv: Saspiestais izmērs:

en: Compressed size:
lv: Saspiestais izmērs:

en: Compression ratio
lv: Saspiešanas attiecība

en: Compression ratio:
lv: Saspiešanas attiecība:

en: Compression:
lv: Saspiešana:

en: Confirm deletion of files
lv: Apstiprināt faila dzēšanu

en: Copy
lv: Kopēt

en: Cr_eate
lv: Iz_veidot

en: Create a new archive
lv: Izveidot jaunu arhīvu

en: Create a solid archive
lv: Veidot viendabīgu arhīvu

en: Cut
lv: Griezt

en: Date
lv: Datums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete files after adding
lv: Dzēst failus pēc pievienošanas

en: Dese_lect all
lv: A_tcelt atlasi

en: Destination dirs:
lv: Mērķa direktorijas:

en: Do not store paths
lv: Neglabāt ceļus

en: Do you really want to cancel?
lv: Vai tiešām vēlaties atcelt?

en: Do you want to overwrite it?
lv: Vai vēlaties pārrakstīt?

en: Doing so will probably corrupt your archive!
lv: Šī darbība var sabojāt arhīvu!

en: Encrypted:
lv: Šifrēts:

en: Encryption:
lv: Šifrēšana:

en: Enter passwo_rd
lv: Ievadiet pa_roli

en: Extract
lv: Atspiest

en: Extract files
lv: Atspiest failus

en: Extract files with full path
lv: Atspiest failus ar pilnu ceļu

en: Extract only those files that already exist on disk and that are newer than the disk copies
lv: Atspiest tikai tos failus, kas jau eksistē uz diska un ir jaunāki, nekā diska kopijas.

en: Extract pathnames
lv: Atspiest ceļa nosaukumus

en: Extract to dir "Archive Name"
lv: Atspiest direktorijā "Arhīva nosaukums"

en: Extract to:
lv: Atspiest uz:

en: Extracting files from archive, please wait...
lv: Atspiežu failus no arhīva, lūdzu uzgaidiet...

en: Extracting from archive:
lv: Atspiežšana no arhīva:

en: Failed to launch the application!
lv: Neizdevās palaist lietotni!

en: File Paths:
lv: Faila ceļi:

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Files
lv: Faili

en: Files:
lv: Faili:

en: Files:%*s%s
lv: Faili:%*s%s

en: Forward
lv: Uz priekšu

en: Freshen and replace
lv: Atsvaidzini un aizvieto

en: Freshen existing files
lv: Atsvaidzināt eksistējošos failus

en: From File
lv: No faila

en: Group
lv: Grupa

en: Icons size (requires restart)
lv: Ikonas izmērs (restarts nepieciešams)

en: If checked the archive comment is shown after the archive is loaded
lv: Ja atzīmēts, arhīva komentārs tiks attēlots pēc arhīva ielādes

en: Include subdirectories
lv: Iekļaut apakšdirektorijas

en: Location:
lv: Vieta:

en: Make SF_X
lv: Veidot SF_X

en: Method
lv: Metode

en: Modified on:
lv: Modificēts:

en: Multi-Extract
lv: Multi-atspiešana

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: New
lv: Jauns

en: No
lv: Nē

en: Number of files:
lv: Failu skaits:

en: Number of files:
lv: Failu skaits:

en: Only archives
lv: Tikai arhīvi

en: Open
lv: Atvērt

en: Open <i>%s</i> with:
lv: Atvērt <i>%s</i> ar:

en: Open With
lv: Atvērt ar

en: Open a text file
lv: Atvērt teksta failu

en: Open an archive
lv: Atvērt arhīvu

en: Open image files with:
lv: Atvērt attēla failus ar:

en: Open text files with:
lv: Atvert teksta failus ar:

en: Open the selected files with
lv: Atvērt atlasītos failus ar:

en: Opening archive, please wait...
lv: Arhīva atvēršana, lūdzu pagaidiet...

en: Operation aborted!
lv: Operācija atcelta!

en: Options
lv: Uzstādījumi

en: Options
lv: Uzstādījumi

en: Options:
lv: Uzstādījumi:

en: Overwrite existing files
lv: Pārrakstīt eksistējošiem failiem

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Owner/Group
lv: Īpašnieks/Grupa

en: Password:
lv: Parole:

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Path
lv: Ceļš

en: Path:
lv: Ceļš:

en: Pattern:
lv: Shēma:

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Please check the 'Store archiver output' option to see it.
lv: Lūdzu atzīmējiet "Glabāt arhīva izvadu" opciju, lai redzētu.

en: Please enter it!
lv: Lūdzu, ievadiet!

en: Please enter the extraction path.
lv: Lūdzu norādiet atspiešanas ceļu.

en: Please enter the password.
lv: Lūdzu, ievadiet paroli.

en: Please fill the "Extract to" field!
lv: Lūdzu, aizpildiet "Atspiest uz" lauku!

en: Please go to Preferences->Advanced and set it.
lv: Lūdzu dodieties uz Uzstādījumi->Paplašināti un uzstādiet.

en: Please report bugs to <%s>.
lv: Lūdzu ziņojiet par kļūdām uz <%s>.

en: Please select the 7zCon.sfx module
lv: Lūdzu norādiet 7zCon.sfx moduli

en: Please select the archives you want to extract
lv: Lūdzu norādiet arhīvus, kurus vēlaties atspiest

en: Please select the destination directory
lv: Lūdzu norādiet mērķa direktoriju!

en: Points to
lv: Norāda uz

en: Preferences
lv: Uzstādījumi

en: Preferred archive format
lv: Vēlamais arhīva formāts

en: Preferred temp directory:
lv: Vēlamā pagaidu direktorija:

en: Print the archive content as HTML
lv: Drukāt arhīva saturu, kā HTML

en: Print the archive content as text
lv: Drukāt arhīva saturu, kā tekstu

en: Ratio
lv: Attiecība

en: Re_name
lv: _Pārdēvēt

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Root
lv: Sakne

en: Save the archive as
lv: Saglabāt arhīvu kā

en: Save the self-extracting archive as
lv: Saglabāt pašizpletes arhīvu kā

en: Save window geometry
lv: Saglabāt loga ģeometriju

en: Select "New" to create or "Open" to open an archive
lv: Atlasiet "Jauns", lai izveidotu vai "Atvērt". lai atvērtu arhīvu

en: Select _all
lv: At_lasīt visu

en: Select _by pattern
lv: Atlasīt _pēc shēmas

en: Select an application
lv: Atlasiet lietotni

en: Select by Pattern
lv: Atlasit pēc shēmas:

en: Selected files
lv: At_lasīt failus

en: Selection
lv: Atlase

en: Show archive comment
lv: Rādīt arhīva komentāru

en: Show archive location bar
lv: Rādīt arhīva vietas joslu

en: Show archive tree sidebar
lv: Rādīt arhīva koku sānujoslā

en: Size
lv: Izmērs

en: Some errors occurred:
lv: Kaut kādas kļūdas notika:

en: Sorry, I could not perform the operation!
lv: Piedodiet, nevarēja veikt operāciju!

en: Sorry, this archive format is not supported:
lv: Piedodiet, šis arhīva formāts netiek atbalstīts:

en: Sort archive by filename
lv: Kārtot arhīvu pēc faila nosaukuma

en: Stop
lv: Apturēt

en: Store archiver output
lv: Glabāt arhīva izvadu

en: Store full paths
lv: Glabāt pilnus ceļus

en: Testing archive, please wait...
lv: Arhīva pārbaude, lūdzu pagaidiet...

en: The archive "%s" already exists!
lv: Arhīvs "%s" jau eksistē!

en: The archive's directory structure is recreated in the extraction directory
lv: Arhīva direktoriju struktūra, tiks atveidota atspiešanas mapē

en: The archiver doesn't support this feature!
lv: Arhivātors neatbalsta šo iespēju!

en: The filename column is sorted after loading the archive
lv: Faila nosaukuma kolonna tiek kārtots pēc arhīva ielādes

en: This archive is encrypted!
lv: Arhīvs ir šifrēts!

en: This option extracts archives in directories named with the archive names
lv: Opcija atspiež arhīvus direktorijās, ar arhīva nosaukumu

en: This option includes the subdirectories when you add files with drag and drop
lv: Šī opcija iekļauj apakšdirektorijas, kad jūs pievienojat failus ar vilkšanu un mešanu

en: This option performs the same function as the freshen one, extracting files that are newer than those with the same name on disk, and in addition it extracts those files that do not already exist on disk
lv: Šī opcija izpilda to pašu funkciju kā atsvaidzināšana, atspiežot failus, kas ir jaunāki, pa tiem, kuriem vienādi nosaukumi uz diska, papildus tas atspiež tos failus, kuri vēl neeksistē uz diska.

en: Time
lv: Laiks

en: Total Progress:
lv: Kopējais progress:

en: Touch files
lv: Pieskarties failiem

en: Type:
lv: Tips:

en: Uncompressed size:
lv: Nesaspiestais izmērs:

en: Uncompressed size:
lv: Nesaspiestais izmērs:

en: Up
lv: Uz augšu

en: Update and add
lv: Atjaunini un pievieno

en: Update existing files
lv: Atjaunināt eksistējošos failus

en: Use a custom command:
lv: Izmantot pielāgotu komandu:

en: Version
lv: Versija

en: View
lv: Skatīt

en: Web browser to use:
lv: Izmantojamais Tīmekļa pārlūks:

en: Window
lv: Logs

en: Yes
lv: Jā

en: You are about to delete entries from the archive.
lv: Jūs gatavojaties dzēst ierakstus no arhīva.

en: You didn't set which browser to use!
lv: Jūs nenorādījāt, kuru pārlūku izmantot!

en: You didn't set which program to use for opening this file!
lv: Jūs nenorādījāt, kuru programmu izmantot, lai atvērtu failu!

en: You don't have the right permissions to extract the files to the directory "%s".
lv: Jums nav tiesību atspiest failus mapē "%s".

en: You haven't added any of them!
lv: Jūs, neesat nevienu no tiem pievienojis!

en: You haven't selected any files to add!
lv: Jūs, neesat atlasījis pievienošanai nevienu failu!

en: You missed the archive name!
lv: Jūs palaidāt garām arhīva vārdu!

en: You missed the password!
lv: Jūs, palaidāt garām paroli!

en: You missed where to extract the files!
lv: Jūs palaidāt garām, kur atspiest failus!

en: _Add
lv: _Pievienot

en: _Archive
lv: _Arhīvs

en: _Contents
lv: _Satura rādītājs

en: _Extract
lv: _Atspiest

en: _HTML file
lv: _HTML fails

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _List as
lv: _Rindot kā

en: _Multi-Extract
lv: _Multi-atspiešana

en: _Password:
lv: _Parole:

en: _Preferences
lv: _Uzstādījumi

en: _Properties
lv: _Rekvizīti

en: _Select
lv: At_lasīt

en: _Test
lv: _Tests

en: _Text file
lv: _Teksta fails

en: choose...
lv: izvēlēties...

en: example: *.txt; ac*
lv: piemēram: *.txt; ac*

en: large
lv: liels

en: selected
lv: atlasītais

en: small
lv: mazs

en: xarchiver: %s
    Try xarchiver --help to see a full list of available command line options.
lv: xarchiver: %s
    Mēģiniet xarchiver --help , lai redzētu pieejamās komandu rindu opcijas.

en: |Size
lv: |Izmērs
